Statystyka bloga

O mnie

Moje zdjęcie
Łódź, łódzkie, Poland
Studentka II roku kosmetologii. Szczęśliwie zakochana. Od lat moją pasją jest makijaż.
Wystąpił błąd w tym gadżecie.

Szukam...(?)

wtorek, 3 stycznia 2012

Makijaż dzienny w brązach.

Hejo !

Jak się trzymacie po świętach? Wróciliście do normalności? Wcieliliście już postanowienia noworoczne w życie? ;P Mnie nowy rok powitał plagą kolokwiów i sesji egzaminacyjnych... studencka udręka ^^ mam nadzieję, że podołam i zdam wszystko minimum na 5! heh.. marzenia... ale utwierdźmy się w przekonaniu, że wszystko jest możliwe i, że marzenia się spełniają ;P 

Jeszcze dokładnie nie zastanawiałam się nad noworocznymi postanowieniami, ale wiem na pewno, że dążenie, dążenie i jeszcze raz dążenie do spełnienia swoich celów, ambicji i marzeń. 
Po dzisiejszym 1,5h wykładzie z biologi wybrałam się do Tesco m.in. w celu zakupienia kalendarza. Wybrałam kalendarz Oxfordu. Przede wszystkim jest lekki pomimo tego, że jest w formacie A5. 
Szczerze powiedziawszy szkoda było mi wydać te 35zł, ale mimo wszystko nie żałuje, bo takiego szukałam.

Książka adresowa.


Makijaż.

W makijażu karnawałowym wykorzystałam taśmę klejącą do wykonania makijażu we fioletowych tonacjach kolorystycznych. Można byłoby rzec, że dzisiaj wykonany makijaż dzienny jest zdecydowanie ciemniejszy niż sylwestrowy ;P 

Oba makijaże zostały wykonane w tej samej formie, natomiast sylwestrowy nie został szczegółowo zilustrowany, a raczej w ogóle ^^ ale spokojnie, spokojnie... na pewno wykonam podobny ;)

Jeżeli jesteście zainteresowani wykonaniem samodzielnie takiego makijażu to radzę Wam, abyście tuż przed przyklejeniem taśmy posmarować lekko kremem do twarzy lub pod oczy okolicę, na której ma być taśma. Odrywanie jej z tak cienkiej skóry może niepotrzebnie podrażniać i rozciągać wrażliwe okolice oczu. 

Poniżej zamieszczam zdjęcia makijażu dziennego w brązach:


 Od zewnętrznego kącika ku końcu brwi przykleiłam taśmę. Odkleiłam wtedy kiedy przystępowałam do malowania rzęs.To tyle na dziś ;) 
Do następnego! P.S. Z okazji noworocznej atmosfery, chciałabym pozdrowić wszystkich stałych czytelników bloga oraz                     
       nowo przybyłych!

1 komentarz:

  1. Czyżby nowa fryzura? Uważam że jedna z Twoich lepszych :) Bauziaki!

    OdpowiedzUsuń